Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα τηλεχειρισμού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό βιομηχανικού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό άνω κρέατος
-
Βιομηχανικός ραδιο τηλεχειρισμός
-
Τηλεχειρισμός πηδαλίων
-
Ηλεκτρικό τηλεχειριστήριο ανελκυστήρα
-
Περιοριστής φορτίων γερανών
-
Τηλεχειρισμός Telecrane
-
Διοίκηση εξ αποστάσεως
-
Μηχανή ζύγισης φορτίου ανελκυστήρα
-
Μονάδα ελέγχου φορτίου
-
Κελίδα φόρτωσης ανελκυστήρα
-
Ελεγκτής Dumbwaiter
-
Κελίδα φόρτωσης συρματόπλεγματος
-
Αισθητήρας εγγύτητας μαγνητικού καλάθι
-
Ρέλε ακολουθίας φάσης
-
Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρων
-
Εναλλακτικά εξαρτήματα τηλεχειριστή
λέξεις-κλειδιά [ crane remote control systems ] αγώνας 120 προϊόντα.
Τηλεκινητήρας F24-12S Ραδιοχειριστήρα Ραδιοχειριστήρα για γερανούς
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιομηχανικός ραδιο τηλεχειρισμός RF |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12-24V/AC36/48V/110V/220/380V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
14 Πίεση κουμπιών τηλεχειρισμός τηλεχειρισμός F27-14S Ραδιοφωνικό τηλεχειριστήριο για γερανό
| Ονομασία του προϊόντος: | Ασύρματος ραδιο τηλεχειρισμός |
|---|---|
| Σχήμα: | F27-14S |
| Συχνότητα: | UHF: 430~450MHz |
F27-16S Βιομηχανικό Ραδιοχειριστήριο 16 πλήκτρα Ασύρματο Eot Crane Ασύρματο τηλεχειριστήριο
| Ονομασία του προϊόντος: | Ασύρματος ραδιο τηλεχειρισμός |
|---|---|
| Σχήμα: | F27-16S |
| Συχνότητα: | UHF: 430~450MHz |
PDL-RS F24 Τηλεελέγχος Ανταλλακτικά Απομακρυσμένο έλεγχο Προγραμματισμός Διασύνδεση USB Dataline
| Ονομασία του προϊόντος: | Τηλεχειριστήριο δεδομένων και λογισμικό ραδιοφώνου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | για τηλεχειριστήριο σειράς F24-8/10/12/6D |
| Σύνθεση: | Γραμμή δεδομένων & δίσκος |
F21-1B Απομακρυσμένο χειρισμό Ανταλλακτικά Ραδιοχειρισμός Datalin λογισμικό FCC
| Ονομασία του προϊόντος: | Τηλεχειριστήριο δεδομένων και λογισμικό ραδιοφώνου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | για τηλεχειριστήριο σειράς F21-E1B F21-E1/E2 F21-2 |
| Σύνθεση: | Γραμμή δεδομένων & δίσκος |
Δραστηριότητα καθορισμού του καλωδίου διασύνδεσης USB
| Ονομασία του προϊόντος: | Τηλεχειριστήριο δεδομένων και λογισμικό ραδιοφώνου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | για τηλεχειριστήριο joystick Τηλεχειριστήριο σειράς F24-60 |
| Σύνθεση: | Γραμμή δεδομένων & δίσκος |
Τηλεκινητήρας F24-60 Joystick τηλεχειριστήριο Rc Joystick RF Industrial Wireless
| Ονομασία του προϊόντος: | Τηλεχειριστήριο ραδιοφώνου Joystick |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC36/48/110/220/380/440V |
| Συχνότητα: | VHF/UHF |
CDL-RS Απομακρυσμένο Ελέγχου Εναλλακτικά Μέρη Συγχρονιστής Εργαλεία Χρησιμοποιήσεων Συμφωνία Συνδυασμού Αντιγράφου
| Ονομασία του προϊόντος: | Τηλεχειριστήριο δεδομένων και λογισμικό ραδιοφώνου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλήρης σειρά ραδιοτηλεχειριστήρια |
| Σύνθεση: | Γραμμή δεδομένων και σώμα φωτοαντιγραφικού |
10 πλήκτρα 2 βήματα Ραδιοχειριστήριο F24-10D Χειροκίνητος πομπός με κουμπί εκκίνησης EMS
| Ονομασία του προϊόντος: | F24-10D συσκευή αποστολής σημάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τον τηλεχειρισμό F24-10D |
| Μακρινός τύπος: | Τηλεχειρισμός μπουτόν |
UTING Βιομηχανικό τηλεχειριστήριο F24-12S Εγγυής πομπός με κουμπί εκκίνησης EMS
| Ονομασία του προϊόντος: | F24-10S συσκευή αποστολής σημάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τον τηλεχειρισμό F24-10S |
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |

