Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα τηλεχειρισμού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό βιομηχανικού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό άνω κρέατος
-
Βιομηχανικός ραδιο τηλεχειρισμός
-
Τηλεχειρισμός πηδαλίων
-
Ηλεκτρικό τηλεχειριστήριο ανελκυστήρα
-
Περιοριστής φορτίων γερανών
-
Τηλεχειρισμός Telecrane
-
Διοίκηση εξ αποστάσεως
-
Μηχανή ζύγισης φορτίου ανελκυστήρα
-
Μονάδα ελέγχου φορτίου
-
Κελίδα φόρτωσης ανελκυστήρα
-
Ελεγκτής Dumbwaiter
-
Κελίδα φόρτωσης συρματόπλεγματος
-
Αισθητήρας εγγύτητας μαγνητικού καλάθι
-
Ρέλε ακολουθίας φάσης
-
Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρων
-
Εναλλακτικά εξαρτήματα τηλεχειριστή
λέξεις-κλειδιά [ crane remote control systems ] αγώνας 120 προϊόντα.
Διαχειριστικό σύστημα τηλεχειρισμού F24-4S
| Ονομασία του προϊόντος: | Περίβλημα πομπού F21-4S |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τηλεχειριστήριο F21-4S |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί + χαρτοκιβώτιο, 80 τμχ / χαρτοκιβώτιο, 17,0 κιλά / χαρτοκιβώτιο, μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 51X50X |
A24-8D 8 διπλή διπλή ταχύτητα κουμπιά ακουστικού τηλεχειριστή F24-8D-TX εκδότης
| Ονομασία του προϊόντος: | F24-8D συσκευή αποστολής σημάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τον τηλεχειρισμό F24-8D |
| Υλικό: | Γυάλινες ίνες PA |
Επικεφαλής πίνακας PCB για τηλεχειριστή γερανού F21-E1B
| Ονομασία του προϊόντος: | F21-E1B PCB συσκευών αποστολής σημάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | για τη συσκευή αποστολής σημάτων F21-E1B |
| Τύπος: | Τύπος κρυστάλλων |
Απόσταση χειρισμού γερανού F21-E1 F21-E2 F21-E1B Πίνακα σήματος συχνοτήτων δέκτη
| Ονομασία του προϊόντος: | Πίνακας συχνότητας δέκτη |
|---|---|
| Εφαρμογή: | F21-E1B F21-E1 F21-E4S F21-4D |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί + χαρτοκιβώτιο, 200 τμχ/χαρτοκιβώτιο, 6,0 κιλά/χαρτοκιβώτιο, μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 42X31X52cm |
Ραδιοκινητήρας τηλεκράνα, ακτινοβολία
| Ονομασία του προϊόντος: | Κεραία πομπού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Όλα τα είδη βασικών τηλεχειρισμών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Box+carton, 500pcs/carton, 6.00kg/carton, μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 50X51X32cm |
Τηλεέλεγχος τηλεκινητήρα κλειδί ραδιοχειριστήρες διπλής ταχύτητας κουμπιά πίεσης
| Ονομασία του προϊόντος: | Διπλά μπουτόν ταχύτητας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Όλα τα είδη βασικών τηλεχειρισμών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Box+carton, 500pcs/carton, 3.00kg/carton, μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 50X51X32cm |
Τηλεκινητήρας 6 διπλής ταχύτητας πλήκτρα A24-6D EOT γερανό βιομηχανικό τηλεχειριστήριο πομπό
| Ονομασία του προϊόντος: | F24-6D συσκευή αποστολής σημάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τον τηλεχειρισμό F24-6D |
| Υλικό: | Γυάλινες ίνες PA |
Τηλεέλεγχος 6 κλειδιά μίας ταχύτητας F24-6S EOT γερανό ασύρματα ραδιοφωνικά τηλεχειριστήρια εκπομπείς
| Ονομασία του προϊόντος: | F24-8D συσκευή αποστολής σημάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τον τηλεχειρισμό F24-6S |
| Υλικό: | Γυάλινες ίνες PA |
10 Πιέστε το κουμπί Telecrane F23A++ Ασύρματο Ραδιοχειριστήριο για το πάνω μέρος του γερανού
| Ονομασία του προϊόντος: | Τηλεχειρισμός Telecrane RF |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12-24V/AC48V/110V/220/380V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
Τηλεκινητήρας κουμπιά πίεσης γερανού και ανύψωσης ραδιοχειριστήριο μονής ταχύτητας
| Ονομασία του προϊόντος: | ενιαίο κλειδί ταχύτητας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Όλα τα είδη βασικών τηλεχειρισμών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Box+carton, 5.0pcs/carton, 6.00kg/carton, μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 50X51X32cm |

