Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα τηλεχειρισμού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό βιομηχανικού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό άνω κρέατος
-
Βιομηχανικός ραδιο τηλεχειρισμός
-
Τηλεχειρισμός πηδαλίων
-
Ηλεκτρικό τηλεχειριστήριο ανελκυστήρα
-
Περιοριστής φορτίων γερανών
-
Τηλεχειρισμός Telecrane
-
Διοίκηση εξ αποστάσεως
-
Μηχανή ζύγισης φορτίου ανελκυστήρα
-
Μονάδα ελέγχου φορτίου
-
Κελίδα φόρτωσης ανελκυστήρα
-
Ελεγκτής Dumbwaiter
-
Κελίδα φόρτωσης συρματόπλεγματος
-
Αισθητήρας εγγύτητας μαγνητικού καλάθι
-
Ρέλε ακολουθίας φάσης
-
Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρων
-
Εναλλακτικά εξαρτήματα τηλεχειριστή
λέξεις-κλειδιά [ crane remote control systems ] αγώνας 120 προϊόντα.
Τηλεελέγχου F21-E1B F21-E1 F21-E2 αντίστοιχη κεραία δέκτη τηλεχειριστή ραδιοελέγχου γερανού
| Ονομασία του προϊόντος: | Κεραία δέκτη |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Όλα τα είδη βασικών τηλεχειρισμών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Box+carton, 500pcs/carton, 6.00kg/carton, μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 50X51X32cm |
ΧΡΗΣΗ RRC γερανό κουβαλητήρι ανυψωτήρα τηλεχειριστήριο F21-4D εκπομπή κύρια πλακέτα PCB
| Ονομασία του προϊόντος: | Κεντρική πλακέτα πομπού F21-4D |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τηλεχειριστήριο F21-4D TX |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί + χαρτοκιβώτιο, 100 τμχ / χαρτοκιβώτιο, 17,0 κιλά / χαρτοκιβώτιο, μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 48X43 |
F21-E1 F26 σειράς τηλεχειριστήριος πίνακας οδηγιών κυκλώματος έκτακτης ανάγκης διακοπής με κουμπί εκκίνησης
| Ονομασία του προϊόντος: | Μικρός πίνακας οδηγιών EMS με το μπουτόν |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τηλεχειριστήριο Τηλεχειριστήριο σειράς F21-E1 F21-4S F26 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί + χαρτοκιβώτιο, 1000 τμχ / χαρτοκιβώτιο, 17,0 κιλά / χαρτοκιβώτιο, μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 48X4 |
τηλεκινητήρα τηλεχειριστή A24-8D-TX τηλεχειριστή μεταδότη κουτί κέλυφος χωρίς PCB
| Ονομασία του προϊόντος: | F24-8D περίφραξη συσκευών αποστολής σημάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τον τηλεχειρισμό F24-8D |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί + χαρτοκιβώτιο, 80 τμχ / χαρτοκιβώτιο, 17,0 κιλά / χαρτοκιβώτιο, μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 51X50X |
F21-E2 F24 Seires ραδιοχειριστήριο EMS χρησιμοποιούν μικρό κλειδί πίνακα οδηγιών με αισθητήρα καλάμι
| Ονομασία του προϊόντος: | Μικρή σανίδα EMS με αισθητήρα καλαμιού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τηλεχειριστήριο σειράς F21-E2 F24 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί + χαρτοκιβώτιο, 1000 τμχ / χαρτοκιβώτιο, 17,0 κιλά / χαρτοκιβώτιο, μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 48X4 |
Τηλεέλεγχος 8 μονοβραδικά συστήματα τηλεχειρισμού σταθμού ραδιοφώνου F24-8S πομπός
| Ονομασία του προϊόντος: | F21-8S συσκευή αποστολής σημάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τον τηλεχειρισμό F24-8S |
| Υλικό: | Γυάλινες ίνες PA |
Βιομηχανικό τηλεχειριστήριο ραδιοφώνου EMS
| Ονομασία του προϊόντος: | EMS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ραδιο στάση έκτακτης ανάγκης τηλεχειρισμού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Box+carton, 5.0pcs/carton, 12.0kg/carton, μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 50X51X32cm |
Ραδιοκινητήρα τηλεκράνα κρυστάλλων συχνότητας κουαρτς
| Ονομασία του προϊόντος: | Quartzs |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τα κρύσταλλα δακτυλογραφούν τους τηλεχειρισμούς |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Box+carton, 5.0pcs/carton, 6.0.0kg/carton, μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 50X51X32cm |
Τελεχειριστή βιομηχανικού τηλεχειριστή F21-E1 πομπός κύριας πλακέτας PCB
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλακέτα πομπού F21-E1 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τηλεχειριστήριο F21-E1 TX |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί + χαρτοκιβώτιο, 100 τμχ / χαρτοκιβώτιο, 17,0 κιλά / χαρτοκιβώτιο, μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 48X43 |
Ραδιοχειριστήριο ανύψωσης F21-E2 πομπός εκπομπής κύριας πλακέτας PCB
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλακέτα πομπού F21-E2 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τηλεχειριστήριο F21-E2 TX |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί + χαρτοκιβώτιο, 100 τμχ / χαρτοκιβώτιο, 17,0 κιλά / χαρτοκιβώτιο, μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 48X43 |

