Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα τηλεχειρισμού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό βιομηχανικού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό άνω κρέατος
-
Βιομηχανικός ραδιο τηλεχειρισμός
-
Τηλεχειρισμός πηδαλίων
-
Ηλεκτρικό τηλεχειριστήριο ανελκυστήρα
-
Περιοριστής φορτίων γερανών
-
Τηλεχειρισμός Telecrane
-
Διοίκηση εξ αποστάσεως
-
Μηχανή ζύγισης φορτίου ανελκυστήρα
-
Μονάδα ελέγχου φορτίου
-
Κελίδα φόρτωσης ανελκυστήρα
-
Ελεγκτής Dumbwaiter
-
Κελίδα φόρτωσης συρματόπλεγματος
-
Αισθητήρας εγγύτητας μαγνητικού καλάθι
-
Ρέλε ακολουθίας φάσης
-
Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρων
-
Εναλλακτικά εξαρτήματα τηλεχειριστή
λέξεις-κλειδιά [ crane remote control systems ] αγώνας 120 προϊόντα.
8 πλήκτρα Επικεφαλής γερανό Συστήματα τηλεχειρισμού Ηλεκτρική ανελκυστήρας Τηλεγερανό F23A++
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
6 κλειδιά Συστήματα τηλεχειρισμού γερανού F21-E2 Βιομηχανικό σύστημα τηλεχειρισμού Ηλεκτρική ανελκυστήρας
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινός ελεγκτής γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συσκευή αποστολής σημάτων Singal: | Τηλεχειρισμός UHF RF (420.2-430) |
F21-2D Σύστημα τηλεχειρισμού γερανού 2 Δύο πλήκτρα ταχύτητας Ασύρματος ελεγκτής γερανού
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο τηλεχειρισμός |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-48V/110-440V |
| Συχνότητα: | UHF |
Τηλεέλεγχος Βιομηχανικός γερανό Σύστημα τηλεχειρισμού 4 Μονή κουμπιά Τηλεγερανό F21-4S
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιομηχανικός ραδιο τηλεχειρισμός |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC18-440V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
6 Συστήματα τηλεχειρισμού με ένα γερανό που χρησιμοποιούν τηλεχειρισμό ασύρματου ραδιοφώνου με τηλεγερανό
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο τηλεχειρισμός γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
F24-10S Επικεφαλής γερανό Απομακρυσμένος έλεγχος 440V Ραδιοχειριστήριο για γερανό
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | Διπλή δύναμη AC/DC24-48& 65-440V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
F24-6S Βιομηχανικό σύστημα τηλεχειρισμού ραδιοφώνου Τηλεχειρισμός 3 άξων
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
Τηλεέλεγχος F24-12S Επικεφαλής γερανό Απομακρυσμένος έλεγχος Βιομηχανικός γερανό Απομακρυσμένος έλεγχος
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | Διπλή δύναμη: AC/DC24-48& 65-440V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
6 Δύο ταχύτητες αεροκίνητος γερανού τηλεχειρισμός τηλεγερανού F24-6D Βιομηχανικό τηλεχειριστήριο ραδιοφώνου
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
F24-8S Επικεφαλής γερανό Απομακρυσμένος έλεγχος 8 Μονάχα πλήκτρα Ραδιοχειρισμός γερανού
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |

