Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα τηλεχειρισμού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό βιομηχανικού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό άνω κρέατος
-
Βιομηχανικός ραδιο τηλεχειρισμός
-
Τηλεχειρισμός πηδαλίων
-
Ηλεκτρικό τηλεχειριστήριο ανελκυστήρα
-
Περιοριστής φορτίων γερανών
-
Τηλεχειρισμός Telecrane
-
Διοίκηση εξ αποστάσεως
-
Μηχανή ζύγισης φορτίου ανελκυστήρα
-
Μονάδα ελέγχου φορτίου
-
Κελίδα φόρτωσης ανελκυστήρα
-
Ελεγκτής Dumbwaiter
-
Κελίδα φόρτωσης συρματόπλεγματος
-
Αισθητήρας εγγύτητας μαγνητικού καλάθι
-
Ρέλε ακολουθίας φάσης
-
Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρων
-
Εναλλακτικά εξαρτήματα τηλεχειριστή
λέξεις-κλειδιά [ crane remote control systems ] αγώνας 120 προϊόντα.
A24-10S Κεραυνό EOT Κεφάλαιο τηλεχειριστή μεταδότη χωρίς PCB
| Ονομασία του προϊόντος: | F24-10S συσκευή αποστολής σημάτων Shell |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τον τηλεχειρισμό F24-10S |
| Μακρινός τύπος: | Τηλεχειρισμός μπουτόν |
Τηλεχειριστικό Joystick JM-7A41-1 2 Κινήσεις 5 Βήματα Πύργος Κρέιν Απομακρυσμένο χειριστικό Joystick
| Ονομασία του προϊόντος: | Joystick 5 βημάτων σε X Y |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τηλεχειριστήριο Joystick F24-60 |
| Ταχύτητα: | 5 βήματα |
F24-10D Απομακρυσμένο σύστημα χειρισμού του γερανού
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
F26-C1 Βιομηχανικός ραδιοφωνικός τηλεχειριστήρας Κρέας ανελκυστήρα FCC 6 Μονό ταχύτητες
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιομηχανικός τηλεχειρισμός γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC18-440V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
Τηλεέλεγχος EF24-12D Βιομηχανικό ασύρματο τηλεχειριστήριο που χρησιμοποιείται για επικίνδυνες περιοχές
| Ονομασία του προϊόντος: | explosionproof ραδιο τηλεχειρισμός |
|---|---|
| Τετάρτη: | Διπλή δύναμη: AC/DC24-48& 65-440V |
| Συχνότητα: | VHF: 310~331MHzЈ UHF: 425~446MHz |
FCC CE Χειροκίνητο υπερυψωτικό γερανό Ασύρματο τηλεχειριστήριο F26-C2 Eot γερανό Ραδιοχειριστήριο
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιομηχανικός τηλεχειρισμός γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC18-440V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) VHF |
F24-8D Βιομηχανικό τηλεχειριστήριο 8 Δύο σταδιακό γερανό ανύψωσης Ασύρματο τηλεχειριστήριο
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
Τηλεέλεγχος Βιομηχανικό Ραδιοχειριστήριο F26-A2 Gantry EOT Crane Ασύρματο τηλεχειριστήριο
| Ονομασία του προϊόντος: | τηλεχειρισμός γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC18-440V |
| Συχνότητα: | UHF |
Τηλεέλεγχος Βιομηχανικό Ραδιοχειριστήριο 8 Διπλό ασύρματο τηλεχειριστήριο Eot Crane
| Ονομασία του προϊόντος: | τηλεχειρισμός γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC18-440V |
| Συχνότητα: | UHF |
YUDING 6 κουμπιά πίεσης σύστημα τηλεχειρισμού γερανού F24-6D-TX πομπός εκπομπής κύριο PCB
| Ονομασία του προϊόντος: | F24-6D κύριος πίνακας συσκευών αποστολής σημάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τον τηλεχειρισμό f24-6d-TX |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί + χαρτοκιβώτιο, 100 τμχ / χαρτοκιβώτιο, 17,0 κιλά / χαρτοκιβώτιο, μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 48X43 |

