Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα τηλεχειρισμού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό βιομηχανικού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό άνω κρέατος
-
Βιομηχανικός ραδιο τηλεχειρισμός
-
Τηλεχειρισμός πηδαλίων
-
Ηλεκτρικό τηλεχειριστήριο ανελκυστήρα
-
Περιοριστής φορτίων γερανών
-
Τηλεχειρισμός Telecrane
-
Διοίκηση εξ αποστάσεως
-
Μηχανή ζύγισης φορτίου ανελκυστήρα
-
Μονάδα ελέγχου φορτίου
-
Κελίδα φόρτωσης ανελκυστήρα
-
Ελεγκτής Dumbwaiter
-
Κελίδα φόρτωσης συρματόπλεγματος
-
Αισθητήρας εγγύτητας μαγνητικού καλάθι
-
Ρέλε ακολουθίας φάσης
-
Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρων
-
Εναλλακτικά εξαρτήματα τηλεχειριστή
λέξεις-κλειδιά [ crane remote control systems ] αγώνας 120 προϊόντα.
10 κουμπιά τηλεχειρισμός αεροκίνητου γερανού F26-B1 Συστήματα τηλεχειρισμού βιομηχανικού ραδιοφώνου
| Ονομασία του προϊόντος: | βιομηχανικό σύστημα τηλεχειρισμού ασύρματου ραδιοφώνου |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC18-440V |
| Συχνότητα: | UHF |
F26-C3 Βιομηχανικό τηλεχειριστήριο ραδιοφώνου RF Βιομηχανικό ασύρματο τηλεχειριστήριο γερανού
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιομηχανικός τηλεχειρισμός γερανών |
|---|---|
| Σχήμα: | F26-C3 |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) VHF |
Τηλεελέγχου Ραδιοελεγκτικό Σύστημα F23-BB 10 Κουμπιά
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
EF24-6S Βιομηχανικός γερανό τηλεχειριστήρας Ραδιοχειριστήρας ασφαλείας από έκρηξη
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | Διπλή δύναμη: AC/DC24-48& 65-440V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
Χειροκίνητο τηλεχειριστήριο Jib Crane F26-A1 Σύστημα τηλεχειρισμού ασύρματου ραδιοφώνου
| Ονομασία του προϊόντος: | τηλεχειρισμός γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC18-440V |
| Συχνότητα: | UHF |
F26-B3 Βιομηχανικό τηλεχειριστήριο ραδιοφώνου τηλεχειριστήριο EOT τηλεχειριστήριο γερανού
| Ονομασία του προϊόντος: | βιομηχανικό σύστημα τηλεχειρισμού ασύρματου ραδιοφώνου |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC18-440V |
| Συχνότητα: | UHF |
Τελεχειρισμός Βιομηχανικός γερανό
| Ονομασία του προϊόντος: | Explosionproof ραδιο τηλεχειρισμός πηδαλίων |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-48V/110-440V DC12V |
| Συχνότητα: | VHF/UHF |
Τηλεελέγχος Επικεφαλής γερανό Απομακρυσμένος έλεγχος Μανιτάρι EMS Σήκωση γερανού Απομακρυσμένος έλεγχος
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιομηχανικός ραδιο τηλεχειρισμός |
|---|---|
| Τετάρτη: | Διπλή δύναμη: AC/DC24-48&65-440V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
EF24-10D Βιομηχανικός γερανό τηλεχειριστήριο Εκρηκτικό γερανό Ραδιοχειριστήριο
| Ονομασία του προϊόντος: | explosionproof ραδιο τηλεχειρισμός |
|---|---|
| Τετάρτη: | Διπλή δύναμη: AC/DC24-48& 65-440V |
| Συχνότητα: | VHF: 310~331MHzЈ UHF: 425~446MHz |
Τηλεέλεγχος Βιομηχανικός γερανό Απομακρυσμένος έλεγχος EF24-60 IIC T4 RF Απομακρυσμένος έλεγχος
| Ονομασία του προϊόντος: | Explosionproof ραδιο τηλεχειρισμός πηδαλίων |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-48V/100-440V |
| Συχνότητα: | VHF/UHF |

