Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα τηλεχειρισμού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό βιομηχανικού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό άνω κρέατος
-
Βιομηχανικός ραδιο τηλεχειρισμός
-
Τηλεχειρισμός πηδαλίων
-
Ηλεκτρικό τηλεχειριστήριο ανελκυστήρα
-
Περιοριστής φορτίων γερανών
-
Τηλεχειρισμός Telecrane
-
Διοίκηση εξ αποστάσεως
-
Μηχανή ζύγισης φορτίου ανελκυστήρα
-
Μονάδα ελέγχου φορτίου
-
Κελίδα φόρτωσης ανελκυστήρα
-
Ελεγκτής Dumbwaiter
-
Κελίδα φόρτωσης συρματόπλεγματος
-
Αισθητήρας εγγύτητας μαγνητικού καλάθι
-
Ρέλε ακολουθίας φάσης
-
Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρων
-
Εναλλακτικά εξαρτήματα τηλεχειριστή
λέξεις-κλειδιά [ crane remote control systems ] αγώνας 120 προϊόντα.
Βιομηχανικό ασύρματο joystick τηλεχειριστήριο Telecrane F24-60 χειροκίνητος ανωτάτου γερανού
| Ονομασία του προϊόντος: | Τηλεχειριστήριο ραδιοφώνου Joystick |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-48V/100-440V |
| Συχνότητα: | VHF: 310~331MHzЈ UHF: 425~446MHz |
Ηλεκτρικός ανελκυστήρας άνω κρέατος Ασύρματο τηλεχειριστήριο F26-B2 Ασύρματο βιομηχανικό τηλεχειριστήριο
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιομηχανικό τηλεχειριστήριο ραδιοφώνου |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC18-440V |
| Συχνότητα: | UHF |
Ασύρματος γερανό AC48V F27-20S 20 κουμπιά Επικεφαλής γερανό Ραδιοχειριστήριο
| Ονομασία του προϊόντος: | Ασύρματος ραδιο τηλεχειρισμός |
|---|---|
| Σχήμα: | Η f27-ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '20 |
| Συχνότητα: | UHF: 430~450MHz |
Ηλεκτρονικός έλεγχος τηλεκινητήρας F21-E1B 65-440v Αναμεταδότης δέκτης Ασύρματος τηλεκινητήρας γερανού
| Ονομασία του προϊόντος: | Ασύρματος ραδιο τηλεχειρισμός |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συσκευή αποστολής σημάτων Singal: | Τηλεχειρισμός UHF RF (420.2-430) |
5 βήματα Φωτοασφαλής Joystick Απομακρυσμένο χειριστήριο Joystick Ραδιοχειριστήριο Ασφαλής περιοχή
| Ονομασία του προϊόντος: | Explosionproof ραδιο τηλεχειρισμός πηδαλίων |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-48V/110-440V DC12V |
| Συχνότητα: | VHF/UHF |
F27-18S Βιομηχανικό τηλεχειριστήριο ραδιοφώνου 18 κουμπιά Ασύρματος τηλεχειριστήριου γερανού
| Ονομασία του προϊόντος: | Ασύρματος ραδιο τηλεχειρισμός |
|---|---|
| Σχήμα: | F27-18S |
| Συχνότητα: | UHF: 430~450MHz |
Βιομηχανικό τηλεθρεπτικό τηλεχειριστήριο F24-10D Ραδιοχειριστήριο για ηλεκτρική ανύψωση γερανού
| Ονομασία του προϊόντος: | Ραδιο τηλεχειρισμός RF |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12-24V/AC36/48V/110V/220/380V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
F24-10S Telecrane τηλεχειριστήριο μονής ταχύτητας 10 κουμπιά τηλεχειριστήρας γερανού
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιομηχανικός ραδιο τηλεχειρισμός RF |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12-24V/AC36/48V/110V/220/380V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
Τηλεκινητήρα F24-12D Βιομηχανικό τηλεχειριστήριο ραδιοφώνου Τένταμ Κρέαν Ασύρματο τηλεχειριστήριο
| Ονομασία του προϊόντος: | Ραδιο τηλεχειρισμός RF |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12-24V/AC36/48V/110V/220/380V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
F24-6S Telecrane τηλεχειριστήριος γερανό ανύψωσης με μανιτάρι έκτακτης ανάγκης
| Ονομασία του προϊόντος: | Ραδιο τηλεχειρισμός RF |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12-24V/AC36/48V/110V/220/380V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |

