Όλα τα Προϊόντα
-
Συστήματα τηλεχειρισμού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό βιομηχανικού γερανού
-
Απομακρυσμένο χειρισμό άνω κρέατος
-
Βιομηχανικός ραδιο τηλεχειρισμός
-
Τηλεχειρισμός πηδαλίων
-
Ηλεκτρικό τηλεχειριστήριο ανελκυστήρα
-
Περιοριστής φορτίων γερανών
-
Τηλεχειρισμός Telecrane
-
Διοίκηση εξ αποστάσεως
-
Μηχανή ζύγισης φορτίου ανελκυστήρα
-
Μονάδα ελέγχου φορτίου
-
Κελίδα φόρτωσης ανελκυστήρα
-
Ελεγκτής Dumbwaiter
-
Κελίδα φόρτωσης συρματόπλεγματος
-
Αισθητήρας εγγύτητας μαγνητικού καλάθι
-
Ρέλε ακολουθίας φάσης
-
Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρων
-
Εναλλακτικά εξαρτήματα τηλεχειριστή
λέξεις-κλειδιά [ telecrane remote control single speed 8 keys ] αγώνας 24 προϊόντα.
Ηλεκτρικός τηλεχειρισμός με ανυψωτήρα F21-2S
| Ονομασία του προϊόντος: | τηλεχειριστήριο μικροηλεκτρικής ανύψωσης |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC110-120V |
| Ταχύτητα: | 1 απότομη |
F24-8S Επικεφαλής γερανό Απομακρυσμένος έλεγχος 8 Μονάχα πλήκτρα Ραδιοχειρισμός γερανού
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
EF24-6S Βιομηχανικός γερανό τηλεχειριστήρας Ραδιοχειριστήρας ασφαλείας από έκρηξη
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | Διπλή δύναμη: AC/DC24-48& 65-440V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
Τηλεέλεγχος F24-12S Επικεφαλής γερανό Απομακρυσμένος έλεγχος Βιομηχανικός γερανό Απομακρυσμένος έλεγχος
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | Διπλή δύναμη: AC/DC24-48& 65-440V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
F24-6S Βιομηχανικό σύστημα τηλεχειρισμού ραδιοφώνου Τηλεχειρισμός 3 άξων
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
F24-10S Επικεφαλής γερανό Απομακρυσμένος έλεγχος 440V Ραδιοχειριστήριο για γερανό
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | Διπλή δύναμη AC/DC24-48& 65-440V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
6 κλειδιά Συστήματα τηλεχειρισμού γερανού F21-E2 Βιομηχανικό σύστημα τηλεχειρισμού Ηλεκτρική ανελκυστήρας
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινός ελεγκτής γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συσκευή αποστολής σημάτων Singal: | Τηλεχειρισμός UHF RF (420.2-430) |
Τηλεελέγχου Ραδιοελεγκτικό Σύστημα F23-BB 10 Κουμπιά
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |
10 πλήκτρα 2 βήματα Ραδιοχειριστήριο F24-10D Χειροκίνητος πομπός με κουμπί εκκίνησης EMS
| Ονομασία του προϊόντος: | F24-10D συσκευή αποστολής σημάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για τον τηλεχειρισμό F24-10D |
| Μακρινός τύπος: | Τηλεχειρισμός μπουτόν |
F24-8D Βιομηχανικό τηλεχειριστήριο 8 Δύο σταδιακό γερανό ανύψωσης Ασύρματο τηλεχειριστήριο
| Ονομασία του προϊόντος: | ραδιο μακρινό σύστημα ελέγχου γερανών |
|---|---|
| Τετάρτη: | AC/DC24-440V το /DC12V |
| Συχνότητα: | UHF (420.2-430) |

